UKR
Action Group
UKR

Блог

Рекрутмент. Етапи пошуку кандидатів та співпраці з замовником

Портрет українського HR-менеджера

HR-менеджер — це людина, яка керує персоналом: наймає на роботу, підтримує, мотивує та допомагає. Це достатньо важка професія, але дуже цікава. HR має знайти підхід до кожного, бути чудовим психологом і комунікабельною людиною. Крім цього, потрібно завжди вдосконалюватися, бути всебічно розвиненим, слідкувати за ринком праці та його особливостями.

Виховання дітей і робота: лайфхаки для дистанційної роботи

В еру інформаційних технологій дистанційна робота не викликає здивування, а навпаки, стає звичайною практикою серед працівників і роботодавців. Та навіть більше: багато людей цілеспрямовано шукають роботу вдома. Насправді причин для цього багато, починаючи від економії часу та грошей і закінчуючи психологічними моментами й уподобаннями. Але найпоширенішою причиною є наявність дітей, особливо маленьких. Природно, що для батьків важливо не тільки фінансово забезпечувати своє чадо, а також максимально приділяти йому час, спостерігати за розвитком дитини, виховувати її і бути поруч практично 24/7.

Дистанційна робота і контроль з боку держави

Було очевидно, що віддалена робота не залишиться без уваги і правового контролю. У зв'язку з неймовірною популяризацією дистанційної та надомної роботи виникло питання контролю з боку держави. Тому Верховна Рада України прийняла закон, який регулює дистанційну і надомну роботу. А також у законі дали визначення цим поняттям, як і годиться, описали правила трудового договору, права та обов'язки обох сторін. Як це вплинуло на українців і умови праці, належить розібратися.

Робочі місця на вагу золота: 11 українців на одне робоче місце

Звернемося до статистики: за січень зареєстровано 477 тис. безробітних осіб, до того ж кількість запропонованих вакансій становить лише 43 тис. Тільки подумайте, які великі показники на сьогодні і якими вони будуть завтра!

Що на нас чекає? «Революція роботів»: приголомшливі відкриття та неминучі зміни

За прогнозами експертів, найближчі п’ять років будуть переломними, оскільки роботу втратять майже 85 млн осіб. А сприятиме таким змінам так звана революція роботів.

Кращі рішення в сфері рекрутингу! Сила пошуку рідкісних кадрів

Управлінці залежать від навичок підлеглих у досягненні своїх корпоративних та особистих кар’єрних цілей.

«Пропозиція щодо працевлаштування» – данина моді чи необхідність?

Дуже часто ми переймаємо закордонний досвід. Це стосується всіх сфер нашого життя і робить його простішим. Щоб поліпшити процес працевлаштування, теж дещо запозичили в іноземних компаній. А саме – підписання «Пропозиції щодо працевлаштування» між кандидатом і роботодавцем.

Підтримка бізнесу або тотальний контроль? Кадрова перевірка бізнесу

Державна служба з питань праці повідомила про посилення контролю бізнесу щодо трудового оформлення своїх працівників. Перевірки проводитимуться також за сприяння співробітників Державної податкової служби, Національної поліції, центрів зайнятості, Пенсійного фонду, органів місцевого самоврядування тощо. Основною метою таких перевірок буде виявлення неоформлених працівників.

Action Group

бул. Дружби Народів, 24/2, оф.19

м. Київ, 01103, Україна

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Тел: +38 (044) 206-09-44, +38 (067) 466-44-39