UKR
Action Group
UKR

Блог

Рекрутмент. Етапи пошуку кандидатів та співпраці з замовником

Дистанційна робота і контроль з боку держави

Було очевидно, що віддалена робота не залишиться без уваги і правового контролю. У зв'язку з неймовірною популяризацією дистанційної та надомної роботи виникло питання контролю з боку держави. Тому Верховна Рада України прийняла закон, який регулює дистанційну і надомну роботу. А також у законі дали визначення цим поняттям, як і годиться, описали правила трудового договору, права та обов'язки обох сторін. Як це вплинуло на українців і умови праці, належить розібратися.

Робочі місця на вагу золота: 11 українців на одне робоче місце

Звернемося до статистики: за січень зареєстровано 477 тис. безробітних осіб, до того ж кількість запропонованих вакансій становить лише 43 тис. Тільки подумайте, які великі показники на сьогодні і якими вони будуть завтра!

Що на нас чекає? «Революція роботів»: приголомшливі відкриття та неминучі зміни

За прогнозами експертів, найближчі п’ять років будуть переломними, оскільки роботу втратять майже 85 млн осіб. А сприятиме таким змінам так звана революція роботів.

Кращі рішення в сфері рекрутингу! Сила пошуку рідкісних кадрів

Управлінці залежать від навичок підлеглих у досягненні своїх корпоративних та особистих кар’єрних цілей.

«Пропозиція щодо працевлаштування» – данина моді чи необхідність?

Дуже часто ми переймаємо закордонний досвід. Це стосується всіх сфер нашого життя і робить його простішим. Щоб поліпшити процес працевлаштування, теж дещо запозичили в іноземних компаній. А саме – підписання «Пропозиції щодо працевлаштування» між кандидатом і роботодавцем.

Підтримка бізнесу або тотальний контроль? Кадрова перевірка бізнесу

Державна служба з питань праці повідомила про посилення контролю бізнесу щодо трудового оформлення своїх працівників. Перевірки проводитимуться також за сприяння співробітників Державної податкової служби, Національної поліції, центрів зайнятості, Пенсійного фонду, органів місцевого самоврядування тощо. Основною метою таких перевірок буде виявлення неоформлених працівників.

Вакансія керуючого партнера у спеціалізовану агенцію «Фінансовий персонал».

Замовник – рекрутингова агенція «Фінансовий персонал», яка була заснована у 2007 році. Основними унікальними перевагами є те, що «Фінансовий персонал» спеціалізується виключно на пошуку працівників у бухгалтерській сфері та фінансистів (економістів). Також ключову роль відіграє те, що всі рекрутери агенції обов’язково мусять мати попередній досвід роботи в одній з цих галузей. 

Чому не варто надавати резюме кандидатів по одному

Всім рекрутерам відома відповідь клієнта на запитання «Коли потрібно надати кандидатів?» — «Вчора!» Саме з такого короткого діалогу починаються проблеми. Бо, на жаль, не кожен рекрутер може відповісти співрозмовникові такою ж відвертістю і поділитися великою «таємницею»: щоб отримати кандидатів на вчора, треба було починати пошук позавчора. Тому далі стає не тільки більше, але й гірше. Як правило, працедавець, не вгамовуючись, наполягає: «Я не хочу чекати, коли ви надасте мені пул з трьох-п’яти кандидатів, давайте тоді, коли їх знайдете!» І тут, погоджуючись на вимогу замовника, недосвідчений рекрутер робить велику помилку, яка у 99% випадків призводить до катастрофічних наслідків. Яких саме?

Курс на світле майбутнє та подолання економічної кризи після карантину

Карантин триває, але уряд має працювати. Тому оприлюднення стратегії виходу України з карантину було очікуваним та важливим для суспільства.

Action Group

бул. Дружби Народів, 24/2, оф.19

м. Київ, 01103, Україна

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Тел: +38 (044) 206-09-44, +38 (067) 466-44-39