UKR
Action Group
UKR

Блог

Рекрутмент. Етапи пошуку кандидатів та співпраці з замовником

Вакансія Менеджер з персоналу, рекрутер

Про працедавця.

Швейцарська енергетична технологічна компанія, яка надає стійкі рішення для оптимізації, балансування та відновлення втраченої енергії. Ми будуємо наступне покоління енергетичної інфраструктури для інноваційних застосувань у різних секторах.

Нові виклики для ринку праці – ракетні удари та чергові відключення світла

Восени ринок праці в Україні активізувався. Найбільше вакансій у жовтні було в Київському регіоні, на Львівщині, в Івано-Франківській області, в Одеській та Дніпропетровській областях.

На боці сучасних технологій: бум «працевлаштування» роботів в Америці

За статистикою, такого ще не було: в Північній Америці за 2021 рік «взяли на роботу» рекордну кількість роботів.

Дефіцит молодих кваліфікованих кадрів: яким чином це впливає на великі промислові підприємства?

Якщо звернутися до статистики, то стає очевидним той факт, що штат більшості заводів складається з працівників 40+. Вражає, що переважна більшість з них є пенсіонерами.

Портрет українського HR-менеджера

HR-менеджер — це людина, яка керує персоналом: наймає на роботу, підтримує, мотивує та допомагає. Це достатньо важка професія, але дуже цікава. HR має знайти підхід до кожного, бути чудовим психологом і комунікабельною людиною. Крім цього, потрібно завжди вдосконалюватися, бути всебічно розвиненим, слідкувати за ринком праці та його особливостями.

Виховання дітей і робота: лайфхаки для дистанційної роботи

В еру інформаційних технологій дистанційна робота не викликає здивування, а навпаки, стає звичайною практикою серед працівників і роботодавців. Та навіть більше: багато людей цілеспрямовано шукають роботу вдома. Насправді причин для цього багато, починаючи від економії часу та грошей і закінчуючи психологічними моментами й уподобаннями. Але найпоширенішою причиною є наявність дітей, особливо маленьких. Природно, що для батьків важливо не тільки фінансово забезпечувати своє чадо, а також максимально приділяти йому час, спостерігати за розвитком дитини, виховувати її і бути поруч практично 24/7.

Дистанційна робота і контроль з боку держави

Було очевидно, що віддалена робота не залишиться без уваги і правового контролю. У зв'язку з неймовірною популяризацією дистанційної та надомної роботи виникло питання контролю з боку держави. Тому Верховна Рада України прийняла закон, який регулює дистанційну і надомну роботу. А також у законі дали визначення цим поняттям, як і годиться, описали правила трудового договору, права та обов'язки обох сторін. Як це вплинуло на українців і умови праці, належить розібратися.

Робочі місця на вагу золота: 11 українців на одне робоче місце

Звернемося до статистики: за січень зареєстровано 477 тис. безробітних осіб, до того ж кількість запропонованих вакансій становить лише 43 тис. Тільки подумайте, які великі показники на сьогодні і якими вони будуть завтра!

Action Group

бул. Дружби Народів, 24/2, оф.19

м. Київ, 01103, Україна

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Тел: +38 (044) 206-09-44, +38 (067) 466-44-39