Компанію Action Group було засновано у 2001 році. Основні напрями діяльності – це рекрутмент та виведення персоналу за штат (аутстафінг).

Action Group має сильні позиції з пошуку персоналу в таких галузях, як фармацевтика, фінансовий сектор, логістичні послуги, важка та легка промисловість, маркетинг та реклама, ІТ, FMCG, агросектор тощо.

З 2015 року рекрутингова агенція Action Group є ексклюзивним партнером FMA (Future Manager Alliance) в Україні.

Ставши партнером FMA, Action Group отримала можливість надавати принципово новий сервіс працедавцям в Україні. Не секрет, що починаючи з 2014 року бізнес в Україні починає активно переорієнтовуватись на ринки Європи, обох Америк, Близького Сходу та Китаю. Вочевидь, українським компаніям потрібно шукати персонал в країнах, де планується вести бізнес.

FMA – це найефективніше рішення для таких завдань. Як український представник ми можемо надавати послуги з пошуку персоналу високої якості силами наших партнерів наразі більш ніж у 30 країнах світу, а невдовзі кількість їх зросте до 50-ти.

Нашим клієнтам не потрібно самотужки шукати агенції за кордоном, підписувати контракти, отримувати інформацію про пошук в культурально незвичному форматі, вирішувати питання здійснення платежів за кордон. Все це ви отримуєте в «одному вікні» в Україні.

При цьому якість пошуку буде високою, бо фактично пошук за кордоном ведуть наші рекрутингові партнери по своїх базах, з урахуванням локальних особливостей.

У випадку, якщо вас зацікавили наші можливості, ми зустрінемось та детально обговоримо, як можемо бути корисними для вас.

Телефонуйте: +38 (044) 206-09-44, +38 (067) 466-44-39

Пишіть: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.