Карантин триває, але уряд має працювати. Тому оприлюднення стратегії виходу України з карантину було очікуваним та важливим для суспільства.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль інформує український народ за допомогою соцмереж стосовно найважливіших поправок та нововведень. Загальними зусиллями було створено Раду з питань економічного розвитку, куди ввійшли вчені та економісти зі світовими іменами. Тож вони працюють над такими питаннями: вихід України з економічної кризи, гарантування безпеки українського народу та повернення рівноваги в різних сферах життя. Також було підтверджено, що в травні Україна має вийти на роботу. Поки що незрозуміло, як швидко та на яких умовах, але процес буде запущено. До кінця травня діятиме так званий режим надзвичайної ситуації.

Які зміни стосовно роботи нам обіцяють на початок травня?

Найголовнішим пунктом буде надання 500 тисяч нових робочих місць, що дасть змогу українському народу частково повернутися до нормального життя. 

Частково буде знято обмеження щодо громадського транспорту для того, щоб люди мали змогу діставатися до роботи.

Кредитна підтримка малого та середнього бізнесу, який на сьогоднішній момент постраждав найбільше.

Що стосується стратегії на червень-липень, то прогнози поки що позитивні. Планують відновлення роботи громадського транспорту, завершення навчального року, послаблення умов самоізоляції та відвідування зон відпочинку.

Звичайно, що на цьому етапі сказати щось конкретне ще досить важко, але загальними зусиллями маємо боротися з труднощами. Взаємна допомога відбувається не тільки в межах нашої країни, а має світовий масштаб, що дає надію незабаром подолати пандемію.